Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.11.2019 17:26
PS Plus logo
9279V

PS Plus jeszcze taniej. Subskrypcja w promocji Black Friday

Na Black Friday nie brakuje promocji na PS Plus. Najnowsza oferta pozwala zaoszczędzić dodatkowe pieniądze i jednocześnie cieszyć się ze wszystkich atutów abonamentu PlayStation Plus przez kolejne 12 miesięcy lub 90 dni. Poznajcie szczegóły.

W ubiegłym tygodniu Sony zaprezentowało promocję na PS Plus, dzięki której 12-miesięczny abonament mogliśmy kupić za zaledwie 180 zł. Japońska korporacja zachęcała do abonamentu, dzięki któremu w każdym miesiącu otrzymujemy dwie gry, mamy możliwość sprawdzania sieciowych trybów w tytułach na PS4, korzystamy z dodatkowych zniżek oraz mamy opcję zapisywania w chmurze dodatkowych stanów rozgrywki.

PS Plus promocja

Teraz ofertę przebił X-kom, który ujawnił dwie propozycje – gracze mogą sięgnąć po abonament na rok lub 3 miesiące:

Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, a Sony bezpośrednio przeskoczy z PS Plus pomiędzy generacjami (jak to miało miejsce w przypadku PS3 i PS4), to kupując i aktywując dzisiaj abonament – z PS Plusa będziecie korzystać jeszcze na PS5. Jak wiadomo next-gen Sony ma trafić na rynek pod koniec 2020 roku i według plotek japońska korporacja ma zaoferować swoją konsolę w połowie listopada.

Warto oczywiście dodać, że w tym tygodniu poznaliśmy ofertę PlayStation Plus na grudzień, dzięki której już w przyszłym tygodniu pobierzecie Titanfall 2 i Monster Energy Supercross – The Official Videogame, a nadal w ofercie znajduje się Nioh oraz Outlast 2.

Jesteście zainteresowani promocjami na Black Friday? Sprawdźcie inne oferty:

Źródło: Twitter

Tagi: black friday playstation plus promocja ps plus ps4 sony