Iza Łęcka Iza Łęcka 29.11.2019 12:13
AO Tennis 2
307V

AO Tennis 2 ma naprawić wszystkie błędy pierwszej części. Gra zadebiutuje w styczniu

Big Ant Studios nie zakończyło prac nad tytułem na licencji Australian Open. AO Tennis 2 powstaje - produkcja zadebiutuje na rynku już na początku przyszłego roku. Studio obiecuje bardziej dopracowany tytuł.

AO Tennis trafiło na rynek w 2018 roku, lecz gra była przepełniona błędami i spotkała się z dużą krytyką wśród graczy oraz dziennikarzy (średnia od 44 do 66%). Deweloperzy systematycznie wdrażali kolejne poprawki, teraz chcą jednak zapewnić fanom tenisa bardziej dopracowaną produkcję.

Kontynuacja jest nadal rozwijana na zlecenie i we współpracy z organizatorami Australian Open. Big Ant Studios zapowiada bardziej dopracowaną rozgrywkę, która nie zostanie przeładowana bugami. W grze ma nie zabraknąć zawartości na wiele godzin zabawy.

AO Tennis 2 zapewni „nowy tryb kariery napędzany narracją”, w którym jako młody, utalentowany tenisista rozpoczniemy walkę o pierwsze sukcesy, by na końcu sięgnąć po puchar na australijskim turnieju. Studio dopracowało także edytor treści, dzięki któremu stworzymy jeszcze lepszego bohatera.

Cała zawartość stworzona przez fanów AO Tennis (ponad 20 000 graczy i setki kortów) zostanie przeniesiona do kontynuacji, a na liście tenisistów ponownie nie zabraknie największych sław – z Rafaelem Nadalem na czele. Gra ma zachwycać „maksymalną autentycznością”.

AO Tennis 2 trafi na rynek w wersji na konsole oraz PC już 9 stycznia.

Więcej o AO Tennis znajdziecie na naszej stronie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: AO Tennis AO Tennis 2 dziennik dewelopera