Iza Łęcka Iza Łęcka 27.11.2019 12:35
Death Stranding PS4
653V

PS4 to wciąż „najlepsze miejsce do gry”. Reklama Sony zachęca do konsoli

Sony przypomina graczom o „najlepszym miejscu do gry”. Wracając do starego sloganu, japońska korporacja zachęca klientów do kupowania PS4 i ogrywania najlepszych produkcji na tej platformie. Reklama promuje kilka znanych, już wydanych tytułów.

Sony przedstawiło najnowszy spot PS4, który ma podkręcić zainteresowanie graczy do ogrywania produkcji na japońskiej platformie. Korporacja ponownie korzysta ze swojego znanego sloganu „najlepsze miejsce do gry”.

Reklama prezentuje klimatyczne urywki z Call of Duty: Modern Warfare, Fortnite, Death Stranding oraz Monster Hunter World Iceborne – są to cztery znakomite tytuły, które cieszą się dużą popularnością. Firma pokazuje pewniaki, które zachęcą do konsoli Sony wszystkich graczy.

Sony aktualnie promuje zaledwie jedną, ekskluzywną grę, ale nadal musimy pamiętać, że Death Stranding będzie w przyszłym roku dostępne także na PC. W przyszłości możemy szykować się na nową reklamę poświęconą tytułom dostępnych na wyłączność – w końcu nadciągają The Last of Us 2 i Ghost of Tsushima.

Warto także sprawdzić na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 4 ps4 reklama sony