Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.11.2019 18:44
Ghost Recon: Breakpoint antagonista
523V

Ghost Recon Breakpoint otrzyma raid Projekt Tytan. Ubisoft opublikował zajawkę

Ubisoft nie rezygnuje z Ghost Recon Breakpoint. Twórcy właśnie zapowiedzieli pierwszy raid, który trafi do gry już pod koniec miesiąca. Przyjemna zajawka szykuje graczy na spotkanie z potężnym przeciwnikiem.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint trafiło na rynek ze sporymi problemami. Ubisoft nie przemyślał wszystkich decyzji podjętych podczas tworzenia gry, więc deweloperzy muszą teraz ratować projekt przygotowując nową zawartość i dbając o ulepszenie wcześniej zaproponowanych mechanik.

Francuska korporacja właśnie potwierdziła pierwsze informacje o Projekcie Tytan – rozszerzenie wprowadzające raid będzie dostępne na serwerach od 28 listopada. Zawartość trafi do wszystkich posiadaczy Ghost Recon Breakpoint za darmo.

Gracze muszą jedynie zebrać czteroosobowe zespoły, których członkowie posiadają minimum 150 punktów wyposażenia. Wkrótce otrzymamy pełną prezentację dodatku, ale już teraz oglądamy pierwszy teaser – możemy spodziewać się walki z maszyną ukazaną na końcu filmu.

Ubisoft już kilkukrotnie na tej generacji udowodnił, że potrafi poprawiać swoje gry, ale czy tak będzie z najnowszą przygodą Duchów? Twórcy na pewno będą próbować.

Na naszej stronie przeczytacie więcej informacji o grach Ubisoftu:

Źródło: Ubisoft

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft