Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.11.2019 16:34
Stranglehold GOG
643V

Stranglehold wraca do życia. Gra Johna Woo bez DRM

Stranglehold jest od dzisiaj dostępny na GOG-u. Cyfrowy sklep zapewni graczom klasyk od Johna Woo – produkcje kupicie w dobrej cenie, z ulepszeniami i bez DRM.

Stranglehold zadebiutował na rynku w 2007 roku. Gra była od początku dostępna na Xboksach One oraz komputerach osobistych, a po miesiącu trafiła na PlayStation 3. Tytuł jest przeładowany akcją, a jednym z wyróżniających elementów produkcji jest współpraca deweloperów z chińskim reżyserem Johnem Woo.

GOG potwierdził nawiązanie współpracy z Warner Bros., na mocy której Stranglehold jest od dzisiaj dostępny w sklepie Polaków:

Stranglehold, który zadebiutował w 2007 roku to istny balet pocisków, rodem z filmów Johna Woo, inspirowany Dziećmi Triady z 1992 roku. W grze pojawił się nawet Chow Yun Fat, który w filmie wcielił się w rolę inspektora “Tequili” Yuena. Dzięki niezwykle dynamicznej rozgrywce, możliwości niszczenia elementów otoczenia oraz filmowej historii, Stranglehold przez lata cieszył się dużą popularnością wśród fanów i stał się pozycją kultową. Nic więc dziwnego, że wielu graczy wspominało ten tytuł z dużym sentymentem i czekało na jego powrót. 

GOG zajął się dostosowaniem produkcji do współczesnych komputerów oraz nie zamierza niszczyć naszych wrażeń przez męczące DRM. Stranglehold kupicie za 40,59 zł.

Gdy już wpadniecie na GOG, możecie także skorzystać z promocji na A Plague Tale: Innocence. Produkcja otrzymała 50% rabat i jest aktualnie dostępna za 94,99 zł – jeśli kupicie tytuł do 27 listopada (15:00) otrzymacie za darmo DLC Coats of Arms.

Jesteście zainteresowani promocjami na Black Friday?

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Midway Midway Games Stranglehold