Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2019 21:21
Cyborg Mechanic
699V

W Cyborg Mechanic zostaniecie mechanikiem cyborgów i ludzi

Twórcy Cyborg Mechanic zaprezentowali dzisiaj pierwszy zwiastun produkcji, w której bez najmniejszego problemu odetniemy rękę pacjentowi i następnie zadbamy o mechaniczną łapę. Gracze wskoczą w buty mechanika połączonego z chirurgiem.

Cyborg Mechanic to gra symulacyjna podejmująca temat ulepszenia cyborgów oraz ludzi. Gracz jako chirurg i mechanik w jednym zajmie się diagnozowaniem, naprawianiem oraz wszczepianiem klientom różnych części.

Założenia produkcji pokazują, że od czasu do czasu można w ciekawy sposób wykorzystać znane i cenione przez graczy patenty. Symulatory mechaników cieszą się świetnym zainteresowaniem, więc Tomula Games łączy założenia gatunku i oferuje je w nowych, dla wielu pewnie lepszych szatach.

W tytule zajmiemy się „rozwiązywaniem problemów klientów”:

„Do zadań cyborg mechanika należy nie tylko diagnozowanie problemów, ale również wprowadzanie modyfikacji i ulepszeń do ciał, umysłów oraz pancerzy. Uważaj tylko, bo każdy zabieg może się dla klienta skończyć cierpieniem, kalectwem, śmiercią lub czymś gorszym...”

Podczas rozgrywki otrzymamy zlecenia od handlarzy nielegalnym towarem, ochroniarzy, żołnierzy lub szaleńców uzależnionych od wszczepów. Trudno w tej branży zrezygnować z pieniędzy, więc będziemy zbierać niemal wszystkie misje i dzięki nim poznamy ciekawe historie naszych pacjentów.

W Cyborg Mechanic nie zabraknie zróżnicowanych „zabawek”, więc możemy zaimplementować zainteresowanym najróżniejsze dodatki, które pomogą im w lepszej egzystencji. Istotnym elementem gry będzie także zarządzanie warsztatem, a podczas nielegalnych projektów będziemy zmuszeni do omijania problemów z cyberpolicją.

Cyborg Mechanic trafi na rynek dopiero w 2021 roku, ale zainteresowanych pomysłem odsyłam na Steam – gdzie możecie dodać grę na listę życzeń. Poniżej zapoznacie się także z zwiastunem.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić artykuły:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Cyborg Mechanic tomula games zapowiedz