Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 24.11.2019 17:24
narcos
758V

Civilization 6 i Narcos: Rise of The Cartels. Twórcy przypominają o premierach zwiastunami

W miniony piątek zadebiutowały dwie mocne produkcje. Twórcy chcą przypomnieć o premierach swoich gier publikując premierowe zwiastuny.

Sid Meier's Civilization VI

Pierwszą grą jest Sid Meier's Civilization VI, czyli szósta odsłona serii turowych strategii, pozwalająca graczom na przejęcie kontroli nad jedną z kilku możliwych do wybrania cywilizacji - naszym głównym zadaniem jest rozwijanie imperium, zaczynając od niewielkich osad a skończywszy na opanowaniu całej kuli ziemskiej. Produkcja zadebiutowała już ponad trzy lata temu na platformie PC, dwa lata temu na urządzeniach mobilnych z system iOS, a rok temu na Nintendo. Gracze konsolowi dostali swój port dopiero teraz.

Narcos: Rise of the Cartels

Drugą produkcją, która zadebiutowała w miniony piątek jest gra na licencji popularnego serialu Narcos, dostępnego na platformie Netflix. Podczas zabawy, poznamy historię przedstawioną w pierwszym sezonie serialu. W grze mamy do wyboru dwie ścieżki fabularne - przejmiemy władzę nad Kartelem z Medellin lub nad amerykańską agencją Drug Enforcement Administration, która walczy z gangsterami. Całą opowieść przedstawia nam główny bohater serialu, czyli Pablo Escobar. 

Warto zajrzeć na:

Źródło: YouTube

Tagi: 2K Games Firaxis Games Sid Meier's Civilization VI