Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.11.2019 14:30
Red Dead Redemption 2 modyfikacja zombie
898V

Red Read Redemption 2. Modyfikacja Undead Nightmare 2 nadciąga na PC

Jeśli w najnowszej odsłonie Red Dead Redemption brakowało Wam stać z zombie, to zbliża się mod, który skutecznie zapełni tę lukę. 

Jedną z największych zalet przeniesienia Red Dead Redemption 2 jest bogactwo możliwości dla ludzi zajmujących się modyfikacjami do gier. Choć premiera miała miejsce stosunkowo niedawno, to już pojawiło się wiele ciekawych opcji dla zainteresowanych. 

Kolejnym świetnym przykładem jest modyfikacja Undead Nightmare 2, nad którą trwają aktualnie prace. Ma ona nawiązywać do kultowego DLC, które wydane zostało przy okazji Red Dead Redemption. Fani bardzo ciepło je przyjęli, więc brak bliskich planów w związku z implementacją go do drugiej części, zmotywował grupy programistów. 

Dwie ekipy połączyły siły, aby przygotować nieoficjalną wersję tego DLC do Red Read Redemption 2. Choć wciąż nie ma co liczyć na datę premiery, to projekt zdaje się znajdować w całkiem zaawansowanej fazie tworzenia, co możemy zobaczyć na udostępnionym materiale. 

Jeśli jesteście zainteresowani postępami w pracach nad modyfikacją, to jej twórcy zapraszają na oficjalnego Discorda, do którego link znajdziecie w opisie materiału zamieszczonego poniżej:

Więcej ciekawych modyfikacji:

Źródło: https://www.hardcoregamer.com/2019/11/23/undead-nightmare-2-mod-coming-to-red-dead-redemption-2-on-pc/362656/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two