Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.11.2019 10:30
Doctor Who sezon 12
467V

Doctor Who: Sezon 12. Zwiastun zapowiada jeszcze bardziej zwariowane przygody

W Internecie pojawił się właśnie zwiastun zapowiadający dwunasty sezon serialu "Doctor Who". Wygląda na to, że czekają nas jeszcze bardziej pokręcone przygody, niż wcześniej!

"Doctor Who" to serial, który wciąga widzów do swojego szalonego świata już od wielu dekad. Aktualnie w roli Trzynastego Doktora występuje Jodie Whittaker. Choć jedenasty sezon nie sprostał oczekiwaniom fanów, to wygląda na to, że nadchodzący może wreszcie nawiązać do ogromnego poziomu jakości produkcji. 

Do Internetu trafił w nocy zwiastun 12. sezonu serialu (licząc od restartu serii w 2005 roku, bez tego jest to ogólnie 38. seria), który może budzić spore oczekiwania. Na krótkim wideo rozpoznamy wiele znanych twarzy, są przecież Stephen Fry, Sir Lenny Henry, a nawet Goran Visnjic.

Niestety wciąż nie podano oficjalnej daty, w której najnowszy sezon miałby zadebiutować na platformie BBC. Pod koniec zwiastuna wyświetla się jednak krótka informacja, która zdradza, iż będzie to miało miejsce na początku 2020 roku. Wygląda więc na to, że wcale nie musimy długo czekać na kontynuację zabawy czasoprzestrzenią! 

Czekacie na premierę, czy może porzuciliście serial po kilku słabszych sezonach? Dajcie znać w komentarzach, jak wypada zwiastun w Waszych oczach!

Lubisz seriale? Sprawdź koniecznie:

Źródło: YouTube

Tagi: BBC Doctor Who Sezon 12 zwiastun