Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.11.2019 09:35
Boneworks na VR gameplay
624V

Boneworks VR. Materiał z gry dowodzi, że szykuje się konkurent dla Half-Life'a

Najnowszy projekt studia Stress Level Zero pokazuje, że zamierza konkurować z nadchodzącym Half-Lifem. Sprawdźcie szalony gameplay. Przynajmniej pod względem satysfakcji ze strzelania. 

W ostatnich dniach, w parze ze słowem VR idzie wyłącznie Half-Life: Alyx. I ciężko się temu dziwić, albowiem tytuł od Valve wygląda, jak kolejny krok naprzód w kontekście technologii wirtualnej rzeczywistości. Do jej premiery pozostało jeszcze kilka miesięcy, a nieco szybciej zadebiutuje inny ciekawy tytuł. 

Mowa o Boneworks od studia Stress Level Zero. Choć projekt nie jest na takim poziomie wizualnym, co wspomniana wyżej gra, to robi ogromne wrażenie kreatywnością rozgrywki. Najnowszy materiał pokazuje nam, jak działa fizyka w projekcie oraz same pojedynki. Trzeba przyznać, że robi to ogromne wrażenie

Projekt wygląda niesamowicie w ruchu, a w szczególności, gdy gracz postanawia pokusić się o wręcz ekwilibrystyczne manewry. Trwający trzynaście minut materiał prezentuje nam grę jako wyjątkowo otwartą i dającą masę możliwości. Zdaje się, że choć kampania wygląda na ciekawą, to nie będzie ona bynajmniej głównym elementem zabawy.

Stress Level Zero znalazło świetny balans pomiędzy realizmem a wygłupami na mapie- a przynajmniej tak zwiastuje materiał wideo, który możecie zobaczyć poniżej. Boneworks zadebiutuje na PC już 10 grudnia i bez wątpienia zainteresuje lwią część posiadaczy gogli. 

Interesujesz się tytułami na VR? Przeczytaj:

Źródło: YouTube

Tagi: Boneworks gameplay pc Stress Level Zero vr