Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.11.2019 09:00
Luigi's Mansion 3 nowy zwiastun w hotelu
446V

Luigi's Mansion 3 straszny na nowym, animowanym zwiastunie. Nintendo przypomina o grze

Nintendo zdecydowało, aby przypomnieć o zeszłomiesięcznej premierze trzeciej części przygód Luigiego. W Internecie wylądował właśnie zupełnie nowy zwiastun produkcji. Sprawdźcie koniecznie!

Luigi's Mansion 3 okazało się niezwykle dobrym tytułem. Gracze zachwycili się jakością gry i złożonością, którą zaoferowali twórcy w tym roku. Najnowsza część trylogii sprostała oczekiwaniom fanów i wypadła nawet lepiej niż poprzedniczki. 

Choć od premiery minęły już ponad trzy tygodnie, to Nintendo postanowiło o niej przypomnieć. W Sieci wylądował właśnie nowy animowany zwiastun, który genialnie oddaje klimat produkcji. Możemy nań oglądać tytułowego bohatera, który przedziera się przez mnóstwo przerażających (i jednocześnie zabawnych) pięter nawiedzonego Hotelu.

Twórcy zdecydowali sięprzedstawić kilka ikonicznych momentów z trybu fabularnego, a w tym dwóch bossów, z którymi przyjdzie nam się mierzyć podczas rozgrywki. Jeśli więc chcecie uniknąć spoilerów odnośnie do ich prezencji, lepiej odpuśćcie sobie rzeczony materiał

Wszystkich pozostałych mocno zachęcam do sprawdzenia, albowiem wykonanie robi wrażenie. Warto przypomnieć, że w Luigi's Mansion 3 możemy grać na Nintendo Switch od 31 października!

Więcej o tym tytule na naszej stronie:

Źródło: YouTube

Tagi: Luigi's Mansion 3 Next Level Games Nintendo