Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 23.11.2019 15:08
six siege
1621V

Darmowy weekend z trzema grami

Jeśli nudzicie się w weekend, może przetestujecie jakąś grę w ramach darmowego weekendu na Steamie? Six Siege, Prison Architect i Warhammer: Vermintide 2 do ogrania za darmo do poniedziałku.

Jak już zdążył przyzwyczaić nas Steam, kolejny weekend to kolejne darmowe gry do przetestowania. Tym razem do naszej dyspozycji zostały oddane aż trzy gry, więc jeśli nie mieliście w co pograć w weekend, może coś z poniższej listy Was zainteresuje.

Pierwszą grą jest Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, czyli sieciowa strzelanka z widokiem z pierwszej osoby od francuskiego giganta, Ubisoftu. Gra daje nam możliwość wejścia w buty różnych operatorów. Różnią się oni narodowością, perkami, umiejętnościami i wyposażeniem, ale ich głównym celem jest pokonanie sił wroga. Warto zaznaczyć, że grę możecie przetestować również na platformie XO i PS4.

Drugim tytułem jest Prison Architect, czyli bardzo ciepło przyjęta strategia ekonomiczna, w której to sprawujemy rządy nad ciągle rozwijającym się więzieniem. Po zrealizowaniu naszego projektu, do więzienia trafią pierwsi przestępcy, a naszym zadaniem będzie prawidłowe zarządzanie racjami żywnościowymi czy też regularnym wypuszczaniem więźniów na spacery.

Trzecią, a zarazem ostatnią grą jest Warhammer: Vermintide 2 - pierwszoosobowa gra akcji powstała z myślą głównie o trybie kooperacji - podczas zabawy, przyjdzie nam powalczyć z niebezpiecznymi bestiami, wykorzystując przy tym obszerny arsenał broni.

Więcej promocji:

Źródło: Steam

Tagi: Double Eleven Introversion Software Prison Architect Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal