Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.11.2019 15:40
Michael Jackson w nowej biografii
744V

Producent Bohemian Rhapsody stworzy filmową biografię Michaela Jacksona

Jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki doczeka się filmu biograficznego, za którego stworzenie odpowie producent "Bohemian Rhapsody". 

Wokół Michaela Jacksona narosło ostatnimi czasy mnóstwo kontrowersji, w związku z pojawieniem się wielu świadków i rzekomych ofiar gwałtów ze strony muzyka. Nie wypacza to jednak umiejętności zmarłego artysty, który do dziś uznawany jest za jednego z największych w historii. 

Jak donosi portal Deadline, Graham King, producent filmu "Bohemian Rhapsody" nabył prawa do zekranizowania biografii "Króla Popu", Michaela Jacksona. Za scenariusz ma odpowiadać John Logan, który ma na swoim koncie trzy nominacje do Oscara. Panowie pracowali ze sobą przy udanym filmie "The Aviator", którego reżyserią zajmował się Martin Scorsese.

Świetną wiadomością jest to, iż udało się pozyskać także dostęp do całej muzyki gwiazdora, więc można spodziewać się świetnie udźwiękowionej produkcji. Patrząc na to z zewnątrz, zapowiada się świetne dzieło, a samo życie Jacksona wydaje się idealnie nadawać na ciekawy film. 

Jak zapewnia sam producent, projekt ma skupić się na całym życiu artysty, który od małego borykał się z ogromną sławą, za sprawą zespołu "Jackson 5", którego był gwiazdą. Co więcej, wątki kontrowersyjne nie zostaną w żadnym stopniu pominięte

Interesujesz się kinematografią? Koniecznie sprawdź także:

Źródło: https://deadline.com/2019/11/michael-jackson-movie-bohemian-rhapsody-producer-john-logan-graham-king-1202792922/

Tagi: Bohemian Rhaody film Gram King Michael Jackson