Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.11.2019 13:00
Star Wars 9 na okładkach Empire
895V

Star Wars 9. Świetne zdjęcia z filmu na okładkach magazynu Empire

Magazyn "Empire" pokazał najnowsze okładki, które w całości poświęcone zostały nadchodzącej, dziewiątej części Gwiezdnych Wojen. Mamy nawiązania do nowego filmu oraz przeszłości sagi. 

"Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie" to bez dwóch zdań najbardziej wyczekiwana premiera kinowa końcówki bieżącego roku. Dziewiąta część cyklu ma oficjalnie zamknąć sagę Skywalkerów, która trwa już od około czterech dekad. 

Reklamy nadchodzącego epizodu widzimy wszędzie i do grona tych, którzy promują projekt, dołączył magazyn "Empire". Pismo pokazało specjalne okładki nawiązujące do filmu. Można nabyć trzy różne motywy. Pierwsza prezentuje głównych bohaterów: Rey, Finna, Rose, Chewbaccę oraz BB-8, druga Leię, Lando, Poe oraz klasyczne roboty. Trzecia natomiast skupia się na Renie i jego poplecznikach

Co więcej, wydany zostanie specjalny magazyn "Skywalker Saga", który uczci długi cykl za pomocą świeżych wywiadów, ciekawostek, materiałów archiwalnych i innych tekstów. Na okładce znajdą się Leia oraz Luke, a wszyscy nabywcy będą mogli liczyć na specjalną kartę z Dark Rey w środku. 

Zdjęcia okładek pism oraz dodatku w postaci pięknej grafiki znajdziecie w galerii poniżej. 

Więcej o nadchodzącym filmie przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://www.empireonline.com/movies/news/empire-star-wars-rise-skywalker-collectors-edition-issue/

Tagi: Disney Empire Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie Star Wars 9