Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.11.2019 10:15
Pokemon Go na 45 telefonach
5560V

Pokemon Go na 45 telefonach. Mieszkaniec Tajwanu pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych

Chen San Yuan z Tajwanu ma 70 lat i udowadnia, że nigdy nie jest za późno, aby zostać mistrzem Pokemon! Zaangażowaniem w mobilnej produkcji przebija nas wszystkich. 

Pokemon Go to bez dwóch zdań jedna z najbardziej popularnych produkcji mobilnych na świecie. Nawet po ponad 3 latach od premiery cieszy się ogromnym, rosnącym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego, albowiem jest stale aktualizowana i rozwijana

Niektórzy wyjątkowo ambitnie podchodzą do grania w rzeczony tytuł. Sam niejednokrotnie natknąłem się na osoby, które podbijały Sale na trzech, a nawet czterech telefonach. To jednak wciąż nic przy pewnym mieszkańcu Tajwanu. Mowa o Chen San Yuanie, który skończył niedawno 70 lat.

Było o nim głośno już w zeszłym roku, gdy okazało się, że używa jednocześnie ponad 20 smartfonów. Co ciekawe, poczynił ogromne postępy i dziś gra już przy pomocy aż 45 urządzeń! Wszystkie przyczepione są do roweru, którym się przemieszcza po mieście, aby szukać nowych okazów, wykonywać rajdy na legendarne stworki i podbijać Sale.

Trzeba przyznać, że zaangażowanie robi wrażenie, choć nie będę ukrywał, iż mam wątpliwości odnośnie do bezpieczeństwa takiego działania. Już samo przemieszczanie się rowerem i używanie jednego telefonu jest nieodpowiedzialne, a jak to jest w przypadku 45?!

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/this-pokemon-go-grandpa-takes-gameplay-to-an-entirely-different-level/

Tagi: Niantic Pokemon Go