Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2019 20:14
Serial Cleaner bohater
721V

Serial Cleaner za darmo. Wszyscy będą sprzątać miejsca zbrodni

Produkcja krakowskiego iFun4all jest dostępna za darmo dzięki nowej promocji na Humble Bundle. Wystarczy kliknąć w kilku miejscach, by najbliższy wieczór spędzić na czyszczeniu miejsc zbrodni.

Bad North: Jotunn Edition to nie jedyna darmowa gra na PC, którą dzisiaj mogą pobrać wszyscy zainteresowani. Humble Bundle właśnie uruchomiło nową promocję i w tym wypadku pobierzecie Serial Cleaner. Produkcja z Krakowa zadebiutowała w 2017 roku i pozwoliła śmiałkom wcielić się w czyściciela miejsc zbrodni.

Serial Cleaner w swoim czasie zebrał oceny na poziomie 64-75% - zdecydowanie najlepiej ocenianą wersją była edycja na Nintendo Switcha. W swoim czasie Igor podsumował recenzję następującymi słowami:

„Serial Cleaner to zdecydowanie jedna z najlepszych niezależnych gier ostatnich lat - a już na pewno najlepsza polska gra tego roku! Jeśli coś nabroiłeś i przy tym nabrudziłeś, zadzwoń do Boba C. Leanera - on to wszystko posprząta na tip top!”

Jesteście zainteresowani? Wpadajcie na witrynę Humble Bundle, klikajcie „GET THE GAME”, następnie „GET IT NOW”, zalogujcie się na swoje konto i po chwili otrzymacie klucz, który zrealizujecie na Steam.

Zachęcam spojrzeć na poniższy zwiastun live-action... To zdecydowanie jeden z najlepszych projektów rodzimego Radikal Studio.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: Humble Bundle

Tagi: Curve Digital iFun4all serial cleaner