Iza Łęcka Iza Łęcka 21.11.2019 10:19
Rick & Morty 4
5049V

Rick & Morty 4 wkrótce w Polsce. Netflix Polska zapowiada premierę

Najnowsza przygoda Ricka & Morty'ego już wkrótce będzie dostępna w Polsce. Netflix właśnie zapowiedział opublikowanie w swoim katalogu czwartego sezonu „Rick & Morty”. Na dobry początek widzowie zapoznają się z 5 odcinkami.

Pierwszy sezon „Rick & Morty” zadebiutował w 2013 roku - duet szalonych bohaterów przeżywających nieprawdopodobne przygody z miejsca znalazł fanów na całym świecie. Na kontynuację musieliśmy czekać aż do 2015 roku, a trzeci sezon został opublikowany po kolejnych dwóch latach. Następna przerwa trwała do 10 listopada 2019 roku – wtedy to rozpoczął się początek czwartego sezonu. Adult Swim podzieliło sezon na dwie części składające się z pięciu odcinków – ostatni epizod zostanie opublikowany 8 grudnia.

Prawdopodobnie właśnie w tym terminie najnowsza historia Ricka & Morty'ego zostanie opublikowana na Netflixie. Polski oddział platformy zapowiedział, że premiera odbędzie się wkrótce:

Kiedy dokładnie? Platforma nie zdradza szczegółów, ale najwidoczniej widzowie lubiący dwójkę bohaterów nie będą musieli czekać zbyt długo:

„Nasze "niedługo" dużo nie mówi, ale jest to niedalekie niedługo, uwierz ;)”

Zanosi się więc, że „Rick & Morty 4” będzie kolejną bardzo mocną produkcją, która zadebiutuje na platformie w grudniu. W tym miesiącu zobaczymy między innymi „Wiedźmina”, którego promocja od dłuższego czasu trwa w najlepsze.

W Sieci opublikowano również poniższą grafikę:

Rick & Morty 4 Netflix

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: Netflix Polska

Tagi: netflix netflix polska Rick & Morty Rick & Morty 4 serial