Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2019 14:15
Detroit: Become Human oko androida
972V

Detroit: Become Human w 4K i 60 fps na PC. Znamy datę premiery i cenę

Quantic Dream potwierdziło ostateczne szczegóły dotyczące premiery Detroit: Become Human na komputerach osobistych. Tytuł został zaprezentowany na odpicowanym zwiastunie, który potwierdza wsparcie rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Detroit: Become Human trafiło dotychczas wyłącznie na PlayStation 4. Gra przepełniona androidami została ciepło przyjęta przez fanów Quantic Dream, ale francuskie studio postanowiło znacząco rozszerzyć swoją działalność i chce teraz oferować przygody na większej liczbie platform. Deweloperzy małymi krokami wrzucają kolejne tytuły na Epic Games, ale szerokie grono odbiorców może czekać właśnie na produkcję z ubiegłego roku.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Detroit: Become Human będzie dostępny na PC od 12 grudnia. Nadal trwa wyłączność Epic Games Store, więc aktualnie możecie zamówić tytuł tylko w jednym, cyfrowym sklepie. Przygoda została wyceniona na 139 zł.

Jednocześnie trzeba dodać: Detroit: Become Human na PC zadziała w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Gracze skorzystają z padów lub zestawu myszka i klawiatura. Edycja na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro działała w 30 fps.

O nowej wersji wypowiedział się reżyser i scenarzysta, David Cage:

"Przeniesienie gry na PC było ogromnym wyzwaniem, ponieważ chcieliśmy, aby gracze przeżyli oryginalne doświadczenie bez żadnych kompromisów. Dlatego też całkowicie przeprojektowaliśmy interfejs i opracowaliśmy nowy silnik oferujący wysoką jakość renderowania i rozdzielczość 4K. Cieszymy się, że możemy powitać nowych graczy w dystopijnym świecie Detroit i pozwolić im odkryć wizję interaktywnej opowieści według Quantic Dream."

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Quantic Dream:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Detroit: Become Human Quantic Dream Sony Interactive Entertainment