Iza Łęcka Iza Łęcka 18.11.2019 11:44
Wiedźmin Netflix Geralt
2847V

Wiedźmin od Netflix rozpocznie się w ważnym momencie życia bohatera. Znamy wiek Geralta

Netflix zdradza kolejne szczegóły „Wiedźmina”. Historia serialu została umiejscowiona na etapie życia głównego bohatera, który jest już dojrzałym łowcą potworów ze sporym doświadczeniem.

Widzowie wyczekują na pierwszy sezon „Wiedźmina”, aktorzy przygotowują się do rozpoczęcia prac nad drugą odsłoną opowieści, a Lauren S. Hissrich wciąż promuje widowisko. Showrunnerka w najnowszym wywiadzie zaznaczyła, że podczas tworzenia pierwszych odcinków zdecydowała z pisarzami o wybraniu nie tylko swoich ulubionych historii, ale opowieści również, które „najlepiej ilustrują czym jest Wiedźmin”.

Netflix chce rozpocząć od zarysowania postaci Geralta szerokiej publice, by mieć pewność, że nie tylko fani książek oraz gier będą dobrze bawić się oglądając przedstawioną historię. Podejście jest jak najbardziej uzasadnione, biorąc pod uwagę potencjalnie szerokie grono odbiorców – w końcu Netflix posiada ponad 150 mln subskrybentów.

„Wiedźmin” od Netflix rozpocznie się w momencie, gdy Geralt będzie miał już prawie 100 lat:

„Geralt ma prawie 100 lat, gdy serial się rozpoczyna, a my znajdujemy go w połowie jego życiowej drogi. Następnie wydarzy się śmierć jednej z postaci, a to zapoczątkuje prawdziwą podróż. To zaczyna komplikować sytuację mężczyzny, który sądzi, że już wszystko wie. To bohater na skraju nowej przygody.”

Bardzo możliwe, że „Wiedźmin” od Netflix podczas pierwszego sezonu zarysuje dopiero fabułę, która będzie rozbudowana w następnych odcinkach. Platforma ma jednak w rękawie wszystkie karty, by opowiedzieć intrygujące historie i zainteresować światem Sapkowskiego kolejnych odbiorców.

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: https://www.ign.com/articles/2019/11/17/the-witcher-how-old-is-geralt-when-the-show-begins-henry-cavill-netflix?sf112648113=1

Tagi: geralt Netflix wiedźmin wiedźmin netflix