Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 16.11.2019 14:55
rust
698V

Rust oficjalnie zapowiedziany na konsole

Rust w końcu trafi na konsole obecnej generacji. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun, została również podana przybliżona data premiery portu. 

Rust odniósł globalny sukces na platformie PC - gra sprzedała się bardzo dobrze, a na Steamie codziennie grają tysiące graczy. Produkcja otrzymuje regularnie darmowe aktualizacje zawartości, baza graczy nadal rośnie - niestety,  zachowanie większości graczy podczas zabawy pozostawia wiele do życzenia.

Mimo to, społeczność powiększy się jeszcze bardziej. Przedwczoraj udostępniono materiał, w którym oficjalnie zapowiedziano port gry na konsole obecnej generacji. Została podana również przybliżona data premiery - gra ukaże się na Playstation 4 oraz Xboksa One w 2020 roku. Korzystając z okazji, twórcy udostępnili pierwszy zwiastun.

Rust to duża produkcja nastawiona na przeżycie w niebezpiecznym świecie. Podczas zabawy trafiamy na ogromną mapę, na której musimy przetrwać za wszelką cenę - budujemy przeróżne konstrukcje, walczymy z innymi ludźmi o cenne przedmioty czy też dbamy o nasze ubranie i statystki.

Warto zajrzeć na:

Źródło: YouTube

Tagi: Facepunch Studios Rust