Iza Łęcka Iza Łęcka 15.11.2019 11:07
Klaus Netflix za darmo
1024V

Netflix oferuje prezent dla wszystkich. Film Klaus dostępny za darmo

Netflix powoli szykuje się na okres świąteczny i zaprasza wszystkich do oglądania filmu animowanego „Klaus”. Platforma udostępniła produkcję za darmo, przez ograniczony czas nie musimy się więc zarejestrować, by otrzymać dostęp do świątecznej historii.

„Klaus” to świąteczna animacja stworzona przez Sergio Pablosa, współtwórcę „Jak ukraść księżyc”, z udziałem Joan Cusack, Willa Sasso i Norma Macdonalda. W polskiej wersji językowej usłyszymy Wiktora Zborowskiego, Annę Dereszowską oraz Józefa Pawłowskiego.

Netflix wczuwa się w świąteczny klimat oferując przyjemny prezent: przez najbliższy weekend „Klaus” jest dostępny dla wszystkich za darmo. Widzowie nie muszą się rejestrować i płacić abonamentu – wystarczy jedynie wejść na stronę i otrzymacie dostęp do pełnej historii. Animacja jest dostępna na komputerach, laptopach oraz urządzeniach z systemem Android z najnowszą wersją przeglądarki Chrome.

"Poczuj magię świąt — obejrzyj film „Klaus” całkowicie bezpłatnie. Ten i mnóstwo innych świątecznych hitów znajdziesz w serwisie Netflix."

Produkcja może okazać się przyjemną historią dla całej rodziny. W „Klausie” poznajemy Jespera (Jason Schwartzman), który kończy szkolę listonoszy jako najgorszy uczeń i dlatego też zostaje wysłany do placówki pocztowej na mroźnej wyspie pod Kołem Podbiegunowym. W tym miejscu mało kto myśli o listach, więc Jesper chce zrezygnować, ale pewnego dnia spotyka Alvię (Rashida Jones) oraz Klausa (laureat Oskara J.K. Simmons), tajemniczego stolarza własnoręcznie tworzącego zabawki.

Na naszym serwisie przeczytajcie również:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: film Klaus netflix netflix za darmo zwiastun