Iza Łęcka Iza Łęcka 13.11.2019 12:26
Rainbow Six Siege Masters League z finałem 3 sezonu
554V

Rainbow Six Siege Masters League z finałem 3 sezonu. Ubisoft pokaże najlepszych graczy w Polsce

Rainbow Six Siege nadal jest rozwijany przez Ubisoft, który chętnie zaprasza najlepszych graczy do brania udziału w ekscytujących pojedynkach. Polski oddział studia również szykuje się do wydarzenia, zapraszając jednocześnie do oglądania rywalizacji.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege jest regularnie rozbudowywany - w przyszłości udostępnieni zostaną kolejni operatorzy oraz nowe mapy. Francuzi otwarcie mówią o przeskoczeniu na next-geny, gdyż produkcja wciąż cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Niesłabnąca popularność wśród graczy jest kluczowym powodem, dla którego Ubisoft mocno inwestuje w rozgrywki zawodowców – w ubiegłym tygodniu została zakończona faza zasadnicza trzeciego sezonu Rainbow Six Siege Masters League. Osiem zespołów walczyło o awans do wielkiego finału:

„Środowe pojedynki w drabinkach przegranych wyłoniły drużyny: włoską organizację Samsung Morning Stars, która pokonała Goskillę (7:4, 4:5) oraz PRIDE (wcześniej skład pod skrzydłami ZeRo eSports), która pokonała Patokalipsę (7:4, 6:8, 5:7).”

Zwycięzcy wywalczyli sobie miejsce w czwórce najlepszych drużyn – w decydujących starciach zobaczymy SLAVGENT, Invicta Gaming (zespoły wcześniej uzyskały dostęp do finałów), Samsung Morning Stars oraz PRIDE.

Finały lanowe zostały zaplanowane na 16-17 listopada 2019 w Warszawie w Studiu Polsat Games. Walka toczy się o pulę nagród w wysokości 20.000 złotych, a wszystkie mecze zobaczymy na kanale Rainbow Six Polska na Twitchu.  Start transmisji podczas weekendu został zaplanowany na godzinę 13:00.

R6S Masters League Sezon 3 Harmonogram

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal