Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2019 18:41
Apple Arcade PSX Extreme
271V

PSX Extreme: Przewrotna historia Apple - testujemy usługę Apple Arcade i cofamy się do początków Steve'a Jobsa

Apple Arcade wystartowało, więc redakcja PSX Extreme postanowiła sprawdzić propozycję Apple. Dziennikarze wspominają także o historii uznanej korporacji i wracają do początków Steve'a Jobsa. Przygotowany tekst odpowie na wszystkie pytania dotyczące nowej usługi.

Apple uruchomiło już dwie wielkie usługi. Gracze mogą korzystać z Apple Arcade a fani seriali oglądają nowe produkcje na Apple TV+. Redakcja PSX Extreme postanowiła przyjrzeć się tej pierwszej propozycji i Adam Piechota zaprasza czytelników na powtórkę z historii, by później zatopić się w odmętach nowoczesności.

Redaktor PSX Extreme opowiada o „Przewrotnym losie Apple”, by następnie dokładnie sprawdzić Apple Arcade. Swój tekst o platformie zapowiada następującymi słowami:

„Rozwój mikrotransakcji w grach wideo pięknie zbiega się w czasie z pierwszymi iPhone’ami, to podobne lata. Zaś z argumentem, że gry mobilne stanowią nieodłączny element sprzętów trzymanych przez nas w kieszeniach – bez względu na ich jakość oraz nasze gusta – dyskutować za bardzo nie wypada. Jeśli towarzyszycie smartfonom wystarczająco długo, pamiętacie, jak mobilki z pozycji w „naszym” stylu przemieniły się w cyfrowe maszynki do łupania pieniędzy. ujawniają sekrety zwiastuna”

Dziennikarz mówi o cenie, grach na wyłączność oraz przedstawia dziesięć tytułów, którymi trzeba się zainteresować. To spora dawka informacji dla graczy zainteresowanych Apple Arcade, ponieważ otrzymacie tutaj wszystkie niezbędne szczegóły usługi.

Jesteście zainteresowani? Wszystkie szczegóły najnowszego numeru PSX Extreme znajdziecie tutaj, numer zamówicie w sklepie wydawcy.

Na naszej stronie znajdziecie dodatkowe informacje o Apple:

Tagi: Apple apple arcade psx extreme