Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2019 17:48
GRID Google Stadia
665V

GRID ze specjalnym trybem dla Google Stadia. Tylko ta platforma uciągnie wielki wyścig

Google Stadia zbiera baty za słabą listę gier na premierę, ale to właśnie ta platforma zaoferuje największy wyścig w najnowszej odsłonie GRID-a. Codemasters potwierdziło, że tylko chmura Google może zapewnić moc, która pozwoli uczestniczyć graczom w wielkim wydarzeniu.

Google nie zapewniło ogromnego zestawu gier dla Google Stadia na premierę, ale jeszcze przed końcem roku na liście dostępnych tytułów pojawi się GRID. Twórcy z Codemasters kończą prace nad rozgrywką i Mark Green – dyrektor do spraw rozwoju marki – wspomniał o pewnej ciekawostce. Tytuł na Stadii otrzyma dodatkowy tryb, który będzie dostępny tylko na tej platformie z powodu ograniczeń mocy na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych.

GRID na Stadii zaoferuje zupełnie nowy wariant, podczas którego na trasie pojawi się aż 40 samochodów – takie przyjemności są podobno niemożliwe na pozostałych urządzeniach. Zdaniem Greena jego zespół dopiero zaczął odkrywać nową platformę, która oferuje jeszcze mnóstwo mocy. Deweloper wspomniał także o największym zaskoczeniu:

„Prawdopodobnie to, że Google dostarczyło to, co obiecało – gry wyścigowe są szczególnie wrażliwe na opóźnienie w sterowaniu, a mimo to kiedy gram na Stadii nie czuję tych problemów, doświadczenie jest fantastyczne.”

Moc Stadii ma zapewnić jakość rozgrywki porównywalną z wyścigami na PC (4K), ale aktualnie nie możemy liczyć na połączenie serwerów.

Więcej na ten temat do przeczytania na naszym portalu:

Źródło: https://wccftech.com/grid-has-a-40-car-mode-on-google-stadia-thats-just-not-possible-with-other-hardware/

Tagi: Codemasters google google stadia GRID