Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 10.11.2019 14:47
bf 5
3825V

Battlefield 5 z nowym trybem. Będziemy mogli budować bazy, a w nich fabryki czołgów czy też lotniska

Gracze dokopali się do ciekawych informacji dotyczących nadchodzącego trybu do najnowszej odsłony Battlefield. Według plików gry, zbudujemy fabrykę czołgów czy też stacje radarową.

Ostatnio, EA zasugerowało, że wprowadzą nowe tryby do najnowszej odsłony Battlefield. Wygląda na to, że nie żartowali, a pierwszy z nich powinien pojawić się jeszcze w tym roku. Co ciekawe, nie będzie to zwykły tryb, gdzie lądujemy na polu bitwy i eliminujemy wrogów.

Dzięki graczom, którzy odkryli pliki gry, możemy się dowiedzieć, że nadchodzący tryb będzie zatytułowany jako "Inwazja". Powalczymy w schemacie 32vs32, a główną wisienką na torcie jest fakt, że będziemy mogli budować i ulepszać budowle. Fabryka czołgów pozwoli budować nam czołgi, lotnisko umożliwi budowanie samolotów, stacja radarowa wykrywanie wrogów, koszary pozwolą szybciej się odradzać, a zasoby Navail zaoferują siły morskie.

Z plików gry wynika, że owe bazy będzie można zniszczyć, co wywoła ogromny chaos pomiędzy dwoma frakcjami. Do informacji trzeba podchodzić oczywiście z dystansem, ponieważ założenia trybu mogą się jeszcze zmienić - EA na razie nie odwołało się do wycieku.

Podoba Wam się pomysł na tryb Inwazja? Battlefield V swoją premierę miał 20 listopada 2018 roku - gra ukazała się na PC, PS4 oraz Xbox One. Wiemy już, że następna odsłona serii pojawi się dopiero na kolejną generację konsol.

Warto zajrzeć na:

Źródło: mp1st.com

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts