Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 09.11.2019 16:38
the outer worlds
761V

The Outer Worlds ukończone bez zabijania na najwyższym poziomie trudności

Kyle Hinckley powtórzył wyczyn z Fallout 4, kiedy to przeszedł całą grę bez zabijania postaci niezależnych. 

Najnowsze dzieło studia Obsidian daje ogromną swobodę w działaniach bohatera wobec innych postaci. The Outer Worlds można przejść zabijając każdego na naszej drodze, jak również podchodzić do spraw świata jako pacyfista. Mimo to, przejść RPGa bez zabijania żadnego NPC jest nie lada wyczynem, którego dokonał Kyle Hinckley - uczynił to samo z Falloutem 4.

YouTuber, przez całą rozgrywkę nie zabił żadnej postaci - najczęściej przemykał pomiędzy wrogami, ale zdarzały się również krytyczne sytuacje, kiedy to musiał użyć specjalnych umiejętności oraz przedmiotów. Co ciekawe, dokonał tego na najtrudniejszym poziomie trudności, Supernova.

Serwis Polygon przeprowadził wywiad z mężczyzną:

Wykonywanie zadania, które bazuje na dwóch źródłach doświadczenia (walka, questy), sprawia, że twój bohater jest na niższym poziomie niż powinien. W takim przypadku doświadczenie nie może pochodzić z walki, więc w całości bazowało na questach, które mogły być ukończone bez konieczności stosowania przemocy, a także pomniejszych sprawności jak otwieranie zamków, przemowy czy hakowanie.

Jego wyczyn możecie obejrzeć na serwisie YouTube - swoje osiągnięcie podzielił na 50 odcinków, podzielonych po 30 minut. Poniższy materiał zawiera spoilery z początku rozgrywki!

Warto przeczytać:

Źródło: Gram.pl

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds