Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.11.2019 13:30
Five Nights at Freddy's na Nintendo Switch
707V

Five Nights at Freddy's trafi na Nintendo Switch. W trzy części zagramy już w listopadzie

Kultowa, straszna gra, wraz z dwoma pierwszymi sequelami, trafi na Nintendo Switch już za mniej niż trzy tygodnie. Twórcy zaskakują premierą!

Five Night at Freddy's to niezwykle popularny cykl strasznych gier, które wyrobiły sobie już rangę kultowych- w niektórych okręgach. Tytuł charakteryzowało dość nietypowe podejście do strachu i tego, w jaki sposób można go wywoływać, przez co zaskarbił sobie całą masę oddanych fanów. 

Teraz wygląda na to, że w pierwsze trzy części będziemy mogli zagrać na Nintendo Switch! Informacja krążyła w Internecie już od ponad roku, ale aż do dziś nie wiedzieliśmy, kiedy i czy na pewno się ziści. Teraz, z całym przekonaniem, można napisać, że już 29 listopada oryginalna część oraz jej dwa sequele pojawią się na Pstryku.

Seria FNAF rozrosła się do ogromnych rozmiarów, gdy w ciągu zaledwie kilku lat pojawiło się aż sześć części gier, dwa spin-offy oraz parę książek. We wrześniu miała miejsce zapowiedź kolejnej ciekawostki dla fanów- projektu z uniwersum, który wykorzysta funkcje wirtualnej rzeczywistości! 

Zdecydowanie jest na co czekać, a biorąc pod uwagę formułę gry, może się ona świetnie sprawdzić na przenośnej konsoli od Nintendo! Czekacie?

Lubisz się bać? Przeczytaj również:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/five-nights-at-freddys-and-its-first-two-sequels-are-coming-to-switch-in-november/

Tagi: Five Nights at Freddy's nintendo Switch premiera