Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.11.2019 22:00
Geralt ronin
2296V

Japoński Geralt jako figurka za ponad 900 złotych. Prezentacja od CD Projekt Red

Sklep CD Projekt Red został wzbogacony o kolejny piękny przedmiot z serii Wiedźmin - tym razem Geralt w japońskiej stylizacji.

Na oficjalnym kanale rodzimego studia, CD Projekt Red, pojawił się materiał, prezentujący Geralta w japońskiej stylizacji - przedmiot jest już dostępny do kupienia w internetowym sklepie, został wyceniony na 933 złotych.

Podczas materiału widzimy, jak Paweł Burza, który jest odpowiedzialny za kontakt ze społecznością, rozpakowuje pudełko z figurką. Dla fanów czeka mała zabawa ze składaniem statuetki - niektóre przedmioty będzie trzeba ze sobą połączyć.

Sama figurka wygląda wyśmienicie, na poniższym materiale widać, że została wykonana z ogromną starannością, a to oznacza, że z zamówieniami trzeba się pośpieszyć, ponieważ w każdej chwili może zniknąć opcja zakupu ze sklepu.

Mimo iż słowiański z krwi i kości, Geralt to bohater, którego archetyp można spotkać na całym świecie. Łowca głów na Dzikim Zachodzie, mistrz miecza na szlaku... Nadchodzi Geralt jakiego nie znacie. Inspirowana średniowieczną Japonią, 30-centymetrowa figurka przedstawia Wiedźmina szykującego się do walki z Oni — japońskimi demonami.

Figurkę możecie zakupić po kliknięciu tutaj. Dokładna data wysyłki nie jest jeszcze znana - wiadomo tylko, że dostaniemy ją w nasze ręce jeszcze w tym roku.

Więcej o CDP na naszym serwisie:

Źródło: Eurogamer

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon