Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.11.2019 21:30
diablo 4
816V

Diablo 4. 20 minut ciekawej rozgrywki Druidem

Do sieci trafił kolejny materiał prezentujący rozgrywkę jedną z klas dostępnych w nadchodzącej odsłonie Diablo. Tym razem serwis Game Informer gra Druidem.

Dzisiaj serwis Game Informer opublikował trzeci, a zarazem ostatni materiał, prezentujący rozgrywkę różnymi klasami - dzisiaj możecie obejrzeć film ukazujący gameplay Druidem - zabawę czarodziejkę obejrzycie tutaj, a barbarzyńcą tutaj

Dwudziestominutowy materiał skupia się przede wszystkim na pokazaniu możliwości Druida w walce - potrafi on porazić wrogów elektrycznymi piorunami czy też wytrącić ich z równowagi dzięki trąbie powietrznej. Jak sami możecie zauważyć, Druid nie boi się wrogów, a jego ataki potrafią być potężne.

Poznaliśmy już trzy klasy postaci - Barbarzyńcę, Czarodziejkę oraz Druida. Z tego co już wiemy, w produkcji będą dostępne jeszcze dwie klasy, o których na razie nic nie wiadomo.

Diablo 4 zadebiutuje na PC, Xboksie One oraz PS4. Data premiery nie jest jeszcze znana - wiemy natomiast, że do gry powróci znany i pokochany przez graczy tryb "kanapowy", kiedy to wraz z kumplem możemy ograć Diablo na jednym monitorze.

Warto zajrzeć na:

Źródło: GameInformer.com

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo IV