Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2019 16:02
Death Stranding premiera
459V

Death Stranding ze specjalnym live-streamem. Sony przygotowuje na premierę

Sony zaprasza wszystkich graczy na live-stream przygotowujący graczy na premierę Death Stranding. Firma zaoferuje między innymi serię wywiadów, które zakończą długą kampanię promocyjną.

Przez kilka miesięcy otrzymywaliśmy kolejne zwiastuny z Death Stranding, ale Sony właśnie rozpoczęło ostatnie etap promocji gry od Hideo Kojimy. Firma postanowiła przygotować „odliczanie do premiery”, podczas którego zobaczymy serię wywiadów oraz poznamy ostateczne informacje przed debiutem.

Na wydarzeniu zobaczymy między innymi znanych aktorów: Norman Reedus, Tommie Earl Jenkins,Troy Baker i Lindsay Wagner pojawią się podczas transmisji i będą opowiadać o swoich wrażeniach z pracy z Kojimą oraz nad samym Death Stranding. Możemy także liczyć na serię materiałów prezentujących sam proces przygotowania produkcji.

Nie musicie oczywiście obawiać się o spoilery – Sony oraz Hideo Kojima nie chcą zniszczyć doświadczenia swoich fanów, więc treści zostaną odpowiednio dobrane, by zaspokoić ciekawość, ale nie wpłyną na Waszą rozgrywkę.

Zapraszamy także na naszą recenzję Death Stranding.

Na naszym portalu przeczytacie więcej informacji o Death Stranding:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment