Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2019 18:19
Star Wars Jedi Upadły zakon PS4
1677V

Sony promuje najlepsze gry miesiąca. W te produkcje musicie zagrać na PS4

Sony ponownie promuje zestaw produkcji, którymi muszą zainteresować się posiadacze PS4. Na liście znajduje się oczywiście Death Stranding, ale jest to wyłącznie jedna z propozycji na długie, jesienne wieczory.

Sony kolejny raz zachęca graczy do zapoznawania się z produkcjami przygotowanymi na PlayStation 4. Firma opublikowała listę tytułów, obok których nie mogą przejść obojętnie posiadacze PS4.

Najważniejsze gry na PS4 – listopad 2019

  • Death Stranding – 8 listopada
  • Need for Speed Heat – 8 listopada
  • Star Wars Jedi: Upadły zakon – 15 listopada
  • Civilization VI – 22 listopada
  • Shenmue III – 19 listopada

Bez większego zaskoczenia? Mimo wszystko dobrze, że japońska korporacja promuje tak szeroki zestaw produkcji, bo mamy tutaj nowy gatunek od Hideo Kojimy, wyścigi, akcja w świecie Gwiezdnych wojen, strategiczną przyjemność i wyczekiwany od lat powrót uznanego IP.

W zasadzie powyższa lista zaspokoi oczekiwania wielu graczy, a pewnie i tak znajdzie się wielu entuzjastów elektronicznej rozgrywki, którzy będą poznawać większość tytułów dopiero w kolejnych miesiącach... Samo Death Stranding zajmuje dobre 50 godzin, a dogłębne poznanie Civilization VI może zająć nawet dobre 150 godzin.

Listopad to w zasadzie ostatni tak gorący miesiąc. W grudniu odetchniemy od wielkich premier i będziemy przygotowywać budżety na bardzo mocny początek 2020 roku.

Więcej o grach o next-genach przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Sony

Tagi: najlepsze gry PlayStation 4 ps4 Sony