Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.11.2019 12:06
Elder Scrolls za darmo
670V

The Elder Scrolls Online z darmowym tygodniem na PS4, XOne i PC! Inwazja smoków w Dragonhold

The Elder Scrolls Online cały czas wspaniale się rozwija (wczoraj na rynku pojawiło się rozszerzenie Dragonhold). Warto zatem poświecić trochę uwagi temu MMORPG, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

Okazja do sprawdzenia The Elder Scrolls Online jest wyjątkowo dobra, bo gra jest dostępna w darmowej promocji na PS4, XOne i PC.

Dokładnie pograć można za darmo przez cały tydzień - od dzisiaj (6 listopada) aż do 13 listopada. W ramach gratisowego tygodnia otrzymujemy podstawową wersję The Elder Scrolls Online. Darmowy okres ma się rozpocząć już dzisiaj o godzinie 16:00.

By pobawić się w The Elder Scrolls Online na konsolach trzeba oczywiście posiadać wykupiony abonament Xbox Live Gold/PlayStation Plus. 

Wypracowane postępy można zachować i wykorzystać w przypadku gdy po darmowym tygodniu zdecydujecie się na kontynuowanie przygody (save'y zapisywane są na serwerach Bethesdy i wystarczy się tylko zalogować do swojego konta po wykupieniu gry).

Przy okazji przypominam, że wczoraj na rynek uderzyło rozszerzenie Dragonhold, które wprowadza do gry smoczą inwazję (niczym w Skyrim).

Tagi: Bethesda Softworks The Elder Scrolls Online ZeniMax Online Studios