Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.11.2019 13:26
Sprzedaż wyniki UK
1351V

Exclusive ze Switch walczy z Modern Warfare o 1 miejsce. Ranking sprzedaży z UK

Ostatnie tygodnie obfitowały w zaskoczenia na rynku brytyjskim - bardzo słabo ocenianemu WWE 2K20 udało się przykładowo prześcignąć The Outer Worlds. Sprawdźmy jak sytuacja wyglądała w ostatnich 7 dniach.

Napłynął do nas najświeższy ranking sprzedaży, dotyczący ostatniego tygodnia w Wielkiej Brytanii. GfK oraz UKIE podały, że Call of Duty: Modern Warfare utrzymało prowadzenie. Wysokobudżetowa strzelanka była najlepiej sprzedającą się grą ostatnich 7 dni w UK.

Jak poszło debiutującemu i wspaniale ocenianemu Luigi's Mansion 3 (oceny na poziomie 8,6/10)? Bardzo dobrze! Gra uplasowała się na drugim miejscu rankingu - z tuzem w postaci również chwalonego Modern Warfare exclusive ze Switch nie mógł się mierzyć, ale takiego wyniku oczekiwała raczej większość osób.

EA ma powody do dużego zadowolenia: świetnie idzie w rankingu Plants vs Zombies: Battle for Neighborville. Jak widać na rynku jest nadal sporo miejsca dla strzelanek dla młodszych graczy i dla osób chcących pobawić się w lżejszych klimatach niż np. superpoważny Modern Warfare.

Ranking sprzedaży z UK (ostatni tydzień):

1     Call of Duty: Modern Warfare
2     Luigi's Mansion 3
3     FIFA 20
4     Mario Kart 8: Deluxe
5     The Outer Worlds
6     Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint
7     Ring Fit Adventure
8     Plants vs Zombies: Battle for Neighborville
 9    Grand Theft Auto V
10   Medievil

 

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.gamesindustry.biz/articles/2019-11-04-uk-charts-luigis-mansion-3-is-the-biggest-switch-launch-of-2019-so-far

Tagi: modern warfare Nintendo sprzedaż switch uk