Iza Łęcka Iza Łęcka 04.11.2019 10:44
New Guilty Gear Chipp Zanuff
379V

Guilty Gear 2020 na długiej prezencji. Gameplay i zwiastun przygotowują na efektowną bijatykę

Arc System Works kontynuuje promocję nowego Guilty Gear. Deweloperzy tym razem nie tylko opublikowali zwiastun prezentujący powracającego wojownika, ale podczas specjalnej transmisji zaprezentowali czysty gameplay.

Guilty Gear (2020) będzie jedną z ostatnich bijatyk przygotowanych z myślą o aktualnej generacji. Twórcy wciąż nie potwierdzili daty premiery, ale możemy się spodziewać, że Arc System Works powinno zaoferować grę w pierwszej połowie przyszłego roku. Tytuł na kolejnych materiałach prezentuje oczekiwaną jakość, co sugeruje, że prace nad produkcją znajdują się w bardzo zaawansowanej fazie.

Deweloperzy opublikowali świeżutki zwiastun potwierdzający dwie nowe postacie. W najnowszej odsłonie pojawią się Chipp Zanuff oraz Potemkin, którzy są prawdziwymi weteranami serii – wojownicy byli dotychczas dostępni w 21 odsłonach Guilty Gear. Arc System Works wykorzystując ten zestaw bohaterów, wyraźnie skłania się ku najbardziej oddanym fanom tytułu, chcąc ich zadowolić.

Nowe Guilty Gear zmierza wyłącznie na PlayStation 4, więc może ostateczną datę premiery poznamy w przyszłym miesiącu? Fani na pewno chętnie zapoznaliby się z materiałem na nadciągającym PlayStation Experience.

O Guilty Gear warto przeczytać:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Arc System Works gameplay Guilty Gear (2020) zwiastun