Roger Żochowski Roger Żochowski 14.06.2010 23:11
Hot Pursuit zapowiedziany!
1560V

Hot Pursuit zapowiedziany!

Wbrew temu, co pisało na swoim Twitterze Criterion, nowy Need for Speed przez nich tworzony, będzie nosił nazwę Hot Pursuit. Zaskoczeni? Dynamiczny trailer czeka na Was w rozwinięciu.xxxxx

 

 

Wydaje się, że seria powróci do swoich korzeni, wliczając w to zróżnicowane trasy, zabawę z policjantami, kolczatki na drogach oraz rozbudowane do granic mozliwości tryby Sieciowe. Jeśli zaimpletują do tego model zniszczeń z Burnouta, jesienią czeka nas prawdziwa uczta. Ach tak, premiera już 16 listopada.

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

 

 

Poniżej oficjalna notatka prasowa dostarczona przez producenta.

 

Przedstawiamy Need for Speed™ Hot Pursuit

Policjanci i uciekinierzy + super samochody + przyjaciele = niekończąca się zabawa

 

Need for Speed Hot Pursuitto tytuł najnowszej gry ze słynnej serii, który jest tworzony przez wielokrotnie nagradzaną ekipę studia Criterion. Inspirowany klasycznym tytułem, Need for Speed Hot Pursuit powróci do korzeni i zaproponuje intensywne wyścigi rozgrywające się także pomiędzy kierowcami i policjantami. Premiera Need for Speed Hot Pursuit przewidziana została na listopad tego roku.

 

Criterion przygotowuje także niesamowity tryb o nazwie Need for Speed Autolog z myślą o entuzjastach rozgrywek sieciowych, dzięki któremu gracze będą mogli m.in. przeglądać najróżniejsze statystyki, a także pobierać spersonalizowane ustawienia rozgrywki wprost od swoich przyjaciół.


W Need for Speed Hot Pursuit gracze będą mogli poczuć dreszczyk emocji dzięki możliwości ucieczek czy pościgów, wcielenia się w kierowcę lub policjanta – zarówno w trybie rozgrywki solowej, jak i online. A wszystko to powiązane zostało sprawnym systemem Need for Speed Autolog. Sieć nie tylko połączy przyjaciół umożliwiając im pościgi i wspólne wyścigi, ale także umożliwi im przeglądanie i porównywanie ustawień i statystyk.

 

Craig Sullivan, dyrektor kreatywny, powiedział: „W Criterion graliśmy w Need for Speed od samego początku powstania serii. Jesteśmy zaszczyceni i podekscytowani możliwością przystosowania marki dla współczesnego odbiorcy. Naszym celem jest zrobienie gry jak najbardziej zabawnej, szybkiej i pulsującej adrenaliną.”

Need for SpeedHot Pursuit dostępny będzie od 19 listopada w wersjach na konsole Xbox 360®, PlayStation®3 oraz komputery PC. Wersję dla konsoli Wii™ przygotowuje studio Exient. 

 

Need for SpeedHot Pursuit można już zamówić przed premierą w najlepszych polskich sklepach internetowych. Bądź pierwszy i zarezerwuj swój egzemplarz jeszcze dziś“

Więcej informacji o grze znajduje się na stronie www.needforspeed.com

Tagi: Electronic Arts Need For Speed