Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.11.2019 15:30
Obi-Wan Kenobi, Evan McGregor
937V

Obi-Wan Kenobi od Disney+. Główny bohater zdradza nieco szczegółów

Ewan McGregor udzielił ciekawego wywiadu, w którym podzielił się kilkoma spostrzeżeniami odnośnie do nadchodzącego serialu, gdzie zagra główną rolę.

"Obi-Wan Kenobi" to jeden z bardziej wyczekiwanych seriali, które pojawią się na platformie Disney+. Nie można się temu dziwić, albowiem, pomijając samą popularność Gwiezdnych Wojen, mowa o jednym z bardziej lubianych bohaterów całej sagi. 

W główną, tytułową rolę wcieli się Ewan McGregor, który grał rzeczonego rycerza w częściach Star Wars I-III. Udzielił on bardzo ciekawego wywiadu, w którym zdradził nieco faktów, na temat nadchodzącej produkcji. Całość ukazała się w czasopiśmie Men's Health:

Czas akcji będzie miał miejsce gdzieś pomiędzy Epizodem III a Epizodem IV. To niezwykle interesujące, że weźmiemy postać, którą znamy na pewien sposób i znów ją przedstawimy. Cóż, ten wątek będzie całkiem ciekawy. Myślę, że uporanie się z faktem, iż pod koniec Części III wszyscy Jedi zostali zamordowani... To coś, z czym będziemy musieli się zmierzyć. 

Jak widać, serial, zgodnie z wcześniejszymi informacjami, pozwoli nam nieco przyjrzeć się temu, co działo się pomiędzy obiema trylogiami Gwiezdnych Wojen. Obi-Wan Kenobi od zawsze był bohaterem nieco enigmatycznym, więc produkcja może wreszcie rzucić nieco światła na jego historię. 

Więcej o Gwiezdnych Wojnach przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://comicbook.com/starwars/2019/11/03/star-wars-ewan-mcgregor-teases-obi-wan-arc-disney-plus-series-post-revenge-of-the-sith/

Tagi: Disney Evan McGregor Gwiezdne Wojny Obi-Wan Kenobi Star Wars