Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.11.2019 13:07
Borderlands 3
380V

Soundtracki z serii Borderlands powrócą na Spotify

Oryginalne ścieżki dźwiękowe z serii Borderlands trafiają na najpopularniejszą platformę strumieniową umożliwiającą słuchanie muzyki, Spotify.

Mimo, że Borderlands 3 nie jest grą idealną, to jego soundtrack jest miodem dla uszu - na pewno, nie jeden z nas, nucił czasami fragmenty pamiętnej muzyki z gier z serii Borderlands. Jeśli więc jesteście posiadaczami Spotify, największej platformy strumieniowej oferującej dostęp do muzyki, i jesteście fanami soundtracków z Borderlands - mam dla Was dobrą wiadomość - wszystkie ścieżki dźwiękowe, począwszy od pierwszej a kończąc na trzeciej części serii Borderlands, trafią na Spotify.

Jak zauważyli już użytkownicy platformy Reddit, posiadacze Spotify dostali dzisiaj dostęp do soundtracków Borderlands, Borderlands 2, Borderlands: The Pre-Sequel - Claptastic Voyage, Borderlands: The Pre-Sequel i Borderlands 3. 

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zagrać w Borderlands 3, teraz jest najlepszy moment - produkcja jest już dużo tańsza, a co najważniejsze, wyeliminowano przykre techniczne problemy, z którymi gra borykała się w pierwszych dniach od premiery. 

Najnowsza odsłona Borderlandsów swoją premierę miała 13 września bieżącego roku. Trafiła jednocześnie na PC, Xboksa One oraz PS4.

Warto przeczytać:

Źródło: GamesRadar

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software