Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.11.2019 12:20
Tetris 99 x Pokemon Sword/Shield wydarzenie
490V

Pokemon Sword/Shield zawita do Tetris 99. Specjalne wydarzenie w grze

Świetna wariacja na temat Tetrisa kolejny raz posłuży za reklamę promującą nadchodzący hit od Nintendo. Poprzednio miało to miejsce z trzecią częścią strasznych przygód Luigiego, a teraz pora na Pokemony!

Gdy Tetris 99 zadebiutował, to fani nie kryli radości. Gra okazała się niezwykle udana, a wariacja związana z implementacją elementów battle royale wyszła lepiej niż poprawnie. Teraz liczba graczy zainteresowanych tytułem spadła, ale ten wciąż dobrze działa jako promocja dla innych, głośniejszych wydań od Nintendo. 

Ostatnio miało to miejsce niedawno, przy okazji premiery Luigi's Mansion 3. Teraz, tydzień przed premierą Pokemon Sword/Shield, w grze odpalono specjalny Maximus Cup. Wydarzenie wprowadzi unikalny, zupełnie nowy wygląd. Dostaniemy nową ścieżkę dźwiękową, ciekawe tła i odświeżone projekty klocków. 

Wydarzenie potrwa od 7 do 11 listopada włącznie. W tym okresie będziemy mogli mierzyć się z 99 innymi graczami na tematycznych planszach, które nawiązywały będą do Pokemonów, debiutujących cztery dni po zakończeniu limitowanego turnieju. Nintendo świetnie radzi sobie z promocją swoich tytułów, to trzeba im oddać! 

Tetris 99 x Pokemon Sword/Shield

Rzuć okiem także tutaj:

Źródło: https://www.hardcoregamer.com/2019/11/02/pokemon-sword-and-shield-challenge-coming-to-tetris-99/361199/

Tagi: Arika Nintendo Tetris 99