Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.11.2019 10:30
World of Warcraft: Shadowlands z nowym limitem poziomów
952V

World of Warcraft: Shadowlands. Limit poziomu zostanie obniżony do 60

Najnowszy dodatek do World of Warcraft, zatytułowany Shadowlands, obniży limit poziomu gracza do sześćdziesiątego. Ma to związek z nowym systemem wbijania doświadczenia.

World of Warcraft: Shadowlands to zupełnie nowy dodatek, który został ujawniony podczas trwającego Blizzcon 2019. Wygląda na to, że gracze wrócą w nim do Icecrown. Rozszerzenie będzie dostępne w przyszłym roku i przyniesienie całą masę nowości, o których pisaliśmy wczoraj.

Wszyscy gracze World of Warcraft, którzy zdecydują się nabyć najnowszy dodatek, zostaną poddani obniżeniu poziomu ze 120. na 60. Ma mieć to związek z zupełnie nowym systemem wbijania doświadczenia dla swojego bohatera, które ma od teraz wpływać na "znaczące poczucie postępu z każdym osiągniętym poziomem".

Spekuluje się, że dzięki obniżeniu maksymalnego poziomu, łatwiej będzie dotrzeć teraz do fazy endgame. Gracze nie będą musieli już szlajać się po starszych strefach. Wszystko to ma pomóc także samemu Blizzardowi. Firma odpowiedzialna za najpopularniejsze MMO będzie mogła teraz lepiej zrównoważyć i dostosować statystyki postaci. Wszystko będzie dużo bardziej klarowne. 

Czekasz na dodatek? Przeczytaj również:

Źródło: https://www.dualshockers.com/world-of-warcraft-shadowlands-level-squish-reduces-level-cap/

Tagi: Blizzard Entertainment World of Warcraft