Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2019 17:38
Terminator: Resistance art
991V

Terminator: Resistance gotowy na premierę. Zwiastun i gameplay pokazują grę Polaków

Krakowskie studio Teyon szykuje się na listopadową premierę Terminator: Resistance. W produkcji otrzymamy szansę walki z krwiożerczymi maszynami i najnowsze materiały ujawniają wszystkie uroki shootera.

„Terminator: Mroczne przeznaczenie” trafi do kin w przyszłym tygodniu, a już za dwa tygodnie zapoznamy się z Terminator: Resistance. Gra przez wiele miesięcy była ukrywana przez deweloperów, ale dzisiaj mamy okazję spojrzeć na dwa bardzo ciekawe materiały. Na jednym autorzy pokazują kilka fragmentów rozgrywki, a na drugim pozwalają spojrzeć na sam początek historii.

Terminator: Resistance jest prequelem filmowego cyklu i zaprezentuje akcję ze Stanów Zjednoczonych. Gracze wcielą się w Jacoba Riversa, który jest członkiem ruchu oporu, ale jego oddział został zmiażdżony przez maszyny. Teraz protagonista wyrusza w niebezpieczną podróż przez Amerykę, podczas której spotka wielu ocalałych i stanie do walki z hordami oponentów.

Tytuł nie będzie pewnie najmocniejszym shooterem 2019 roku, ale odnoszę wrażenie, że Terminator: Resistance może okazać się sporą przyjemnością dla fanów uniwersum, którzy od dawna czekali na porządną strzelankę w tej serii.

Na naszej stronie przeczytacie więcej informacji o Terminator: Resistance:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: gameplay Reef Entertainment Terminator: Resistance Teyon zwiastun