Iza Łęcka Iza Łęcka 31.10.2019 08:10
joker hbo  max
855V

HBO Max na zwiastunie promującym ofertę usługi. Będzie w czym wybierać

Po najnowszej prezentacji, oferta HBO Max nie jest już dla nas sekretem. W Sieci wylądował zwiastun promujący nadchodzącą platformę SVOD. Czy debiut okaże się sukcesem?

Warner Media przygotowuje się do zdecydowanej odpowiedzi na ofertę Netflixa, Apple TV+, a także nadchodzący start Disney+. Uruchamiając w maju swoją najnowszą usługę streamingową – HBO Max – potentat pragnie zaoferować znacznie więcej niż dotychczas, przyciągając tym samym miliony nowych klientów. Zgodnie z szacunkami, do 2025 roku serwis będzie posiadał bazę 80 milionów subskrybentów.

HBO Max stanowi rozbudowaną wersję obecnej dobrze znanej usługi HBO GO. Co zatem przyciągnie tak duże grono klientów do najnowszej platformy Warnera? Najnowszy materiał doskonale przedstawia wszelkie założenia: połączenie produkcji własnych – filmów, programów oraz seriali zebranych jako Max Originals – z wykupionymi, niezwykle cenionymi markami. Już teraz możemy wskazać, że HBO Max będzie czerpało z tytułów od najbardziej znanych, jak chociażby: Warner Bros., DC, TNT, CNN, crunchyroll, truTV, Cartoon Network, Adult Swim.

Na najnowszym spocie prezentującym HBO Max widzimy nie tylko sporo nowości, które są szykowane na premierę, ale również IP, które od wielu lat jest cenione przez widzów, między innymi: „Grę o tron”, „Teorię wielkiego podrywu”, „Seks w wielkim mieście”, „Przyjaciół”. Nie brakuje również bazy filmowych hitów

Jak na razie pozostaje nam zaczekać na kilka istotnych szczegółów jak chociażby jakość oferowanych produkcji w ramach abonamentu. Jedno jest jednak pewne – HBO Max startuje w maju 2020 roku i planuje sporo namieszać wśród konkurencji SVOD.

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: hbo go HBO max oferta trailer warner media