Iza Łęcka Iza Łęcka 28.10.2019 11:28
Irlandczyk Netflix
775V

Irlandczyk na pierwszym fragmencie. Netflix promuje film walczący o Oscary

Netflix znajduje się już w kulminacyjnym momencie promocji „Irlandczyka”. Platforma przygotowała fragment filmu, który jeszcze mocniej podgrzeje atmosferę oczekiwania na premierę.

Netflix zapewnił swoim subskrybentom bardzo ciekawą końcówkę roku. W listopadzie zobaczymy między innymi „Irlandczyka”, „Mowę ptaków” oraz „Zimną wojnę”, a już w grudniu zostanie opublikowany „Wiedźmin”. Film Martina Scorsese jest szczególny, ponieważ w podniosłych planach twórców i platformy jest nie tylko zachwyt widzów, ale i walka o najwyższe laury oraz sięgnięcie po cenione nagrody. Po prezentacji zwiastuna, przyszedł czas na zobaczenie pierwszego fragmentu.

Już na przedstawionym wycinku nie brakuje znanych twarzy – jak wiadomo w produkcji Scorsese wystąpią między innymi Robert De Niro, Al Pacino oraz Joe Pesci. Film jest największym kandydatem platformy do walki o Oscara, dlatego też będzie dostępny w wybranych kinach na początku przyszłego miesiąca. Premiera na serwerach Netflixa odbędzie się 27 listopada.

„Irlandczyk” w swoim czasie zebrał wiele pochwał od krytyków, którzy zapoznali się z filmem między innymi podczas  Festiwalu Filmowego w Nowym Jorku – produkcja Scorsese otworzyła wydarzenie.

Sprawdźcie nasze recenzje: 

Źródło: YouTube.com

Tagi: film fragment fragment filmu irlandczyk Netflix