Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 27.10.2019 17:56
SkullGirls 2nd Encore Nintendo Switch
351V

SkullGirls 2nd Encore debiutuje na Nintendo Switch

Po ponad 7 latach od swojej pierwotnej premiery, SkullGirls 2nd Encore debiutuje na kolejnej nowej platformie - tym razem padło na Nintendo Switch.

Skullgirls 2nd Encore zadebiutowało po raz pierwszy w lutym 2012 roku, więc całkiem spory kawał czasu temu. Tym, którzy nie kojarzą serii oraz rzeczonego tytułu, śpieszymy z wyjaśnieniami i krótkim opisem fabuły.

Akcja gry toczy się w fikcyjnym królestwie zwanym Canopy Kingdom, które inspirowane jest Ameryką lat 40. W świecie Skullgirls różne państwa i organizacje szukają potężnego artefaktu zwanego Skull Heart, który jest w stanie spełnić dowolne życzenie jednej kobiety - z tym jednak zastrzeżeniem, że wybrana dama musi posiadać czyste serce. W przeciwnym razie zamieni się w potwora określanego mianem Skullgirl. 

Tytuł jest świetną bijatyką 2D z ręcznie rysowanymi postaciami oraz bardzo dobrym systemem walki - rzecz można nawet, że producent gry otarł się swoim dziełem o prawie taki sam poziom jakościowy co mordoklepki tworzone przez Arc System Works. 

Skullgirls 2nd Encore pojawiło się na Nintendo Switch 22 października.

Warto przeczytać:

Tagi: Konami Reverge Labs Skullgirls 2nd Encore