Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.10.2019 12:10
Carrion za darmo w wersji demo
497V

Carrion. Klimatyczny horror od Devolver Digital dostał darmowe demo z okazji Halloween

Nadchodzący horror w 2D od Devolver Digital dostał właśnie wersję demo na Steam. Sprawdźcie, jak wypada klimatyczny projekt!

Carrion to tytuł, który przedstawiciele studia zapowiedzieli podczas swojego wystąpienia na tegorocznym E3. Został on określony jako "odwrotny horror", ponieważ zamiast w ofiarę, wcielimy się w potwora, aby siać zamęt wśród naszych potencjalnych wrogów.

Za stworzenie gry odpowiada Butcher Phobia Game Studio. Już pierwsze materiały zwiastowały, że będzie to projekt bardzo interesujący dla wszystkich fanów produkcji w 2D. Teraz, choć gra nie została ukończona, możemy sprawdzić ją w wersji demonstracyjnej, aby przekonać się na własnej skórze, czy jest to pozycja kierowana właśnie do nas. 

Pozycję możemy pobrać za pośrednictwem platformy Steam. Wystarczy wejść na podstronę Carrion i pobrać "Sneak Peek". Jeśli klimat i format spodobają Wam się na tyle, że będziecie chcieli więcej, to już teraz możecie dodać grę do listy życzeń. Dokładnej daty premiery jednak nie ma, ale planowo ma się ukazać w przyszłym roku. 

Lubisz się bać? Przeczytaj też:

Źródło: https://www.dualshockers.com/carrion-free-demo-steam-devolver-digital/

Tagi: Carrion demo Devolver Digital horror steam