Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.10.2019 12:20
World War Z za darmo
260V

World War Z. Darmowy weekend z grą na Epic Games Launcher

Jeśli wciąż wahacie się przed zakupem apokaliptycznej  gry od Saber Intarctive, to najnowsza oferta jest skierowana właśnie do Was. Przez najbliższe dwa dni możemy tłuc zombie za darmo.

World War Z to niezwykle ambitny projekt wydany przez Mad Dog. Gra oparta jest o licencję filmu pod tym samym tytułem i tak samo, jak w nim, naszym zadaniem jest uporać się z ogromną epidemią nieumarłych, którzy za wszelką cenę chcą nas dopaść. 

Gra spotkała się po premierze, w kwietniu tego roku, z mieszanymi opiniami i komentarzami (jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat projektu, to w recenzji ostatecznie Igor ocenił ją na 6.5 w dziesięciopunktowej skali). W związku z tym, wielu ludzi wciąż waha się przed ewentualnym wejściem do świata zarażonych.

Teraz jednak nadarza się idealna okazja, aby ostatecznie samemu ocenić, czy warto zainwestować swój czas i pieniążki właśnie w ten tytuł. Do 28 października, na platformie Epic Games Launcher, możemy wypróbować rzeczoną grę zupełnie za darmo. Co więcej, jeśli ta się spodoba, to do 1 listopada włącznie, objęta jest 43% zniżką i kosztuje 50,73 złotych

Aby rozpocząć darmowy weekend, wystarczy "odebrać" grę na podstronie w Epic Games. Możecie kliknąć tutaj, aby zostać automatycznie przekierowanym. 

Więcej o tej grze przeczytasz w innych newsach na naszym portalu:

Tagi: Mad Dog Games Saber Interactive World War Z