Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.10.2019 09:25
Thor Love and Thunder śmieszniejszy
1820V

Thor: Love and Thunder może być bardziej zwariowany niż Ragnarok

Jak zapowiada Taika Waititi, nadchodząca część traktująca o jednym z głównych Avegenersów ma być lepsza pod każdym względem niż poprzedniczka. 

Taika Waititi, niezwykle popularny ostatnimi czasy reżyser, postanowił skomentować nadchodzącą, wyczekiwaną część Thora o podtytule "Love and Thunder". Twórca stał się oczkiem w głowie Marvela po tym, jak świetnie przyjęto film "Thor: Ragnarok", który dodał historii boga grzmotów nieco więcej komediowego wydźwięku.

Rzeczony projekt przedstawi kolejne przygody Thora Odinsona oraz Valkyrii, którzy będą chcieli postawić fundamenty Nowego Asgardu. Najciekawiej zapowiada się jednak powrót Jane Foster (grana przez Natalie Portman), która pojawi się w roli Mighty Thor!

Fabuła ma skupić się w znacznej części na poszukiwaniu swojej królowej przez Valkyrię, a wielu fanów zaznacza, że w roli świetnie sprawdziłaby się Captain Marvel. Waititi jest jednak nieco innego zdania:

Myślę, że to niebezpieczne dla widzów, aby szumnie dyskutować na temat tego, co chcą zobaczyć, bo wtedy twórcy pójdą w inną stronę. Do pewnego stopnia chcesz posłuchać fanów, ale nie chcesz robić filmu w stu procentach pod nic, bo wszystko straci sens. Zaskoczenie ma ogromne znaczenie. 

W wywiadzie, którego filmowiec udzielił dla Wired, zdradził, jak on sam zapatruje się na film oraz jak duże wymagania przed sobą postawił przy okazji jego tworzenia

Będzie większy, głośniejszy i zdecydowanie bardziej bombastyczny. Jeśli chodzi o mnie, to chciałbym sprawić, żeby był dwukrotnie bardziej zwariowany niż Ragnarok.

"Thor: Love and Thunder" pojawi się na dużych ekranach już 5 listopada 2021 roku. Zdecydowanie jest na co czekać, albowiem sam materiał źródłowy jest tego najlepszym potwierdzeniem! 

Jesteś fanem produkcji Marvela? Przeczytaj koniecznie:

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/thor/thor_love_and_thunder/taika-waititi-talks-bombastic-thor-love-and-thunder-and-fans-shipping-valkyrie-and-captain-marvel-a171278

Tagi: chris hemsworth Taika Waititi Thor Love and Thunder thor ragnarok