Tytus Stobiński Tytus Stobiński 24.10.2019 19:07
Star Wars Jedi: Upadły Zakon
1121V

Star Wars Jedi: Upadły Zakon i modyfikacja miecza świetlnego. Twórcy znaleźli zaskakującą inspirację

Do premiery nowej gry Respawn Entertainment pozostało mniej niż miesiąc. Tytuł znajduje się więc na ostatniej prostej, a twórcy korzystają z okazji i informują nas o smaczkach swojej produkcji.

O tym, czy Star Wars Jedi: Upadły zakon faktycznie okaże się wartym uwagi tytułem skierowanym w stronę graczy mających dość rozgrywki wieloosobowej przekonamy się już w listopadzie, a tym czasem developer opowiedział w kilku słowach o mieczu świetlnym i możliwości spersonalizowania go, jakie daje gra.

Gdy Disney pozyskał prawa do marki Star Wars, wprowadził ją również do swoich rozsianych po całym świecie parków rozrywki. Podczas wywiadu z redakcją portalu PCGames, Kasumi Shishido będący producentem gry wyjaśnił, że to właśnie wizyta w Disneylandzie i zahaczenie o nowe atrakcje związane z marką stworzoną przez Georga Lucasa było największą inspiracją dla developerów. 

Modyfikowanie miecza świetlnego to naprawdę świetna zabawa. Właściwie, to zainspirował nas warsztat służący do tego w Disneylandzie. 

O tym, czy aspekt ten faktycznie będzie wart uwagi graczy przekonamy się 15 listopada, kiedy to odbędzie się światowa premiera gry. 

Więcej na temat Star Wars Jedi: Upadły Zakon:

Źródło: https://gamingbolt.com/star-wars-jedi-fallen-orders-lightsaber-customization-was-inspired-by-disneyland

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon