Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.10.2019 10:17
buty Adidas
612V

Adidas przygotował motywy z Call of Duty: Modern Warfare. Buty do wygrania w konkursie

Adidas dostrzega ogromny potencjał w branży gier. Firma niedawno obwieściła, że sponsoruje najsłynniejszego gracza w Fortnite (znanego pod pseudonimem Ninja) i regularnie wprowadza na rynek buty sygnowane popularnymi grami.

Tym razem Adidas przedstawia promocyjną kampanię związaną z Call of Duty: Modern Warfare. Activision popisało kontrakt z gigantem sportowej odzieży i raperem Pusha T. Wszystko oczywiście w celu wprowadzenia na rynek nowego sportowego obuwia z motywem Call of Duty.

Na rynek zostanie wprowadzonych tylko 300 par takich butów i niestety nie można ich kupić. Pulę obuwia udostępniono jako nagrody w konkursie Activision. By wziąć w nim udział należy zarejestrować swoje konto Call of Duty na tej stronie. Po premierze Call of Duty: Modern Warfare gracze, którzy dobiją do poziomu 56, czyli rangi oficera, wezmą udział w losowaniu butów.

Losowanie odbędzie się 3 listopada. W jego trakcie Activision wylosuje 100 zwycięzców z USA/Kanady i 100 z Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. Nie wiadomo jeszcze w ramach jakiego konkursu rozdana zostanie pozostał setka par obuwia.

Warto sprawdzić:

Tagi: Activision Blizzard adidas buty Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward