Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.10.2019 16:34
PlanetSide 3
514V

PlanetSide 3 powstaje. Gra będzie znacznie ambitniejsza od poprzedniej odsłony

Daybreak Game Company ma jeszcze wielkie plany dotyczące serii PlanetSide. Powstaje nowa część, która zaprezentuje zupełnie odświeżona jakość. Gracze mogą liczyć na coś naprawdę wyjątkowego, ale na premierę przyjdzie nam jeszcze zaczekać.

Już w 2016 roku Daybreak Game Company informowało o planach dotyczących PlanetSide 3, ale w końcu gra została oficjalnie zapowiedziana. Nie możemy liczyć na szybką premierę, ponieważ deweloperzy rozwijają teraz dwa projekty.

Na początku gracze otrzymają dostęp do PlanetSide Arena, który pozwoli deweloperom rozwijać nowe elementy, a jednocześnie tytuł połączy PlanetSide 2 z PlanetSide 3. Twórcy w „Arenie” będą testować mechaniki, które mają szansę trafić do pełnoprawnej kontynuacji.

PlanetSide 3 jest natomiast określone jako „pełnoprawna, galaktyczna wojna” z udziałem imperiów „badających, kolonizujących i podbijających siebie nawzajem w rozległej galaktyce”.

Aktualnie Daybreak Game Company przechodzi wewnętrzne roszady. Szefowie zdecydowali się zwolnić część ekipy, ale jednocześnie poszukują nowych pracowników. Dodatkowe szczegóły zostaną ujawnione w przyszłości, ale PlanetSide 3 powinno już raczej trafić na next-geny.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://www.pcgamer.com/planetside-3-in-the-works-and-will-be-bigger-than-planetside-2-daybreak-says/

Tagi: daybreak game company PlanetSide 3