Iza Łęcka Iza Łęcka 21.10.2019 13:30
WarCraft 3 Reforged ork
1332V

WarCraft 3 Reforged na porównaniach wygląda znakomicie. Totalne odświeżenie wielu elementów gry

Odświeżona strategia Blizzarda jest produkcją, do której wielu graczy chętnie powróci. Na najnowszych materiałach możemy sprawdzić, jak prezentują się efekty prac deweloperów, bo jest co podziwiać.

Na tegorocznym BlizzConie gracze wyczekują wielu dobrych wieści – wśród nich na pewno czekają na datę premiery WarCraft 3 Reforged. Już wcześniej mogliśmy sprawdzić jak prezentuje się odświeżony tytuł w akcji – gameplay rozbudził nadzieje na powrót legendy.

Blizzard tym razem nie przechwalał się mówiąc o kompletnym odświeżeniu strategii. W tym wypadku możemy mówić odtworzeniu i pogłębieniu efektów wśród wszystkich postaci, budynków, elementów mapy jak również wszelkich animacji. Do dyspozycji oddane zostaną również między innymi 62 misje dla pojedynczego gracza, wprowadzone poprawki w balansie czy odmieniony Battle.net.

Najnowsze materiały w całej okazałości prezentują ogrom pracy jaki został włożony w odrestaurowanie rozgrywki, bo zmiany widoczne są na pierwszy rzut oka. Możemy sprawdzić orków, ludzi, nieumarłych czy elfów oraz część budynków. Trzeba przyznać, że powrót cenionej przez wielu graczy pozycji będzie naprawdę głośny – pozostaje nam tylko czekać na konkretną datę. A Wam jak podobają się efekty pracy deweloperów?

Na naszym portalu również polecamy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Blizzard Entertainment porównanie warcraft 3 WarCraft 3 Reforged